Collamedic

Bioaktivní mořský kolagen Collamedic 100% čistota z Norska pro pleť bez vrásek, krásné vlasy a nehty.


COLLAMEDIC kolagenový prášek

Sáčky s obsahem prémiového bioaktivního mořského kolagenu COLLAMEDIC® přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu kolagenu pro pleť. Tento kolagen se řadí mezi nejsilnější produkty na trhu. 

COLLAMEDIC hyaluronové sérum proti vráskám s kolagenem

Kolagenové anti-age sérum speciálně vyvinuté na základě biotechnologických výzkumů z přírodních aktivních látek pro zjemnění pleti a redukci vrásek. Vysoce aktivní kolagen zvyšuje elasticitu a celkové projasnění pleti.

COLLAMEDIC Hair Care

Vitamíny na vlasy obsahují patentovanou látku KeranatTM, která posiluje vlasové kořínky. Výsledky studií ukazují snížení vypadávání vlasů o 50 %.

COLLAMEDIC kapsle s kyselinou hyaluronovou a kolagenem

Kolagenové kapsle přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu kolagenu pro pleť. Působením kombinace vzájemně se doplňujících látek dochází k významnému zjemnění pleti a úbytku vrásek.

COLLAMEDIC tělové mléko

Tělové mléko s obsahem kolagenu a kyseliny hyaluronové se krásně vstřebává, nezanechává mastný pocit a úžasně voní.

COLLAMEDIC krém na ruce

Krém obsahuje kvalitní patentované látky, které působí proti stárnutí pleti. Dopřeje jí kvalitní péči a předejde tak podráždění, suchosti a pocitům svědění.

COLLAMEDIC vitamín C

Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě vlastního kolagenu v organismu. Díky technologií mikropelet je tělo zásobeno vitamínem C průběžně a využívá jej efektivněji.

COLLAMEDIC kolagenový sprchový gel 

Sprchový gel obsahuje přírodní mycí přísady, které zabraňují dehydrataci pokožky a posilují přirozený mikrobiom pokožky, takže je nádherně hebká.

COLLAMEDIC šampon s kolagenem

Šampon na vlasy působí na vlasový folikul a stimuluje růst vlasů díky vysoké koncentraci kofeinu. Hydrolyzovaný keratin vlasy posiluje a zabraňuje jejich dalšímu poškození.

COLLAMEDIC kondicionér s kolagenem

Vlasový kondicionér obsahuje hydrolyzovaný keratin, který vlasy posiluje a zabraňuje jejich dalšímu poškození. Kolagenní peptidy podporují schopnost obnovy pokožky a vlasů.