O NÁS

Krása je pocit

Naše firma věří, že krása je pocit. Věříme, že když se cítíte dobře a rozdáváte úsměvy, krása přichází sama od sebe. Avšak s postupujícím věkem může pleť ztrácet na pružnosti a vrásky se mohou prohlubovat, což může vést ke snížení sebedůvěry a pocitu krásy. Proto se snažíme poskytnout Vaší pleti a tělu tu nejlepší péči. Global Nutrition nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítili skvěle.

My z Global Nutrition

Naše společnost byla založena v roce 2012, s jediným cílem, a to nabízet našim zákazníkům tu nejlepší kosmetiku a potravinové doplňky světové úrovně. 

Naše základy se rýsovaly již od roku 1998, kdy byla založena naše sesterská společnost ACE Trade zaměřená na distribuci surovin a vznikla tak naše láska ke kosmetice. Tehdy jsme začali objíždět kosmeticekosmetické konference, veletrhy a přinášeli do Čech trendy ze světa, a to jak v oblasti nových a moderních surovin, tak obalových materiálů.

Vysoce moderní areál

Sídlíme v malebném městě Ústí nad Orlicí, které se nachází v podhůří Orlických hor. Zde se od roku 2012 pyšníme vlastním moderním arálem, disponujícím výrobou, vývojem a sklady. Vše pod certifikací GMP*. Díky vlastní laboratoři si vyvíjíme, testujeme, kontrolujeme a dohlížíme na kvalitu výrobků sami a můžeme Vám tím pádem nabídnout to nejlepší na trhu. *GMP – Good Manufacturing Practise 

Produkty vyráběné s láskou

Při tvorbě všech našich značek se vždy zaměřujeme na to, aby produkty, které nabízíme byly vysoce účinné, příjemné a hlavně kvalitní. Chceme tvořít neobyčejnou kosmetiku, která bude přinášet našim zákazníkům maximální užitek a pomůže jim s jejich problémy. Zároveň jsou značky odrazem nás samotných a našich potřeb, což nám pomáhá s tím, produkovat výrobky co nejlepší a s láskou.


CERTIFIKÁTY

 • ISO 9001 - řízení jakosti.
 • ISO 22716 - kosmetika správná výrobní praxe.
 • ISO 14001 - environmentální management.
 • KEZ - certifikát na potraviny.
 • RSPO - ekologie a ochrana přírody.

Již mnoho let si mohou být naši zákazníci jistí, že kvalita našich výrobků odpovídá nejvyšším standardům.

 • ISO 9001 - norma definující systém managementu kvality, který zákazníkům garantuje stálost výrobního procesu a tím i stabilní a vysokou kvalitu poskytovaných služeb a produktů.
 • EN ISO 22716 - norma, dle které se posuzuje zavedení a udržování správné výrobní praxe v kosmetickém průmyslu. Hlavním záměrem je pomoci ochránit spotřebitele před nekvalitními nebo nebezpečnými produkty.
 • ISO 14001 - norma, která je určena všem organizacím, které jsou si vědomy odpovědnosti vůči životnímu prostředí, chtějí podporovat ochranu životního prostředí a prevenci znečištění v rovnováze se sociálními a ekonomickými potřebami.
 • Certifikát na potraviny KEZ - každým rokem procházíme kontrolou společnosti KEZ o.p.s., která je první českou akreditovanou kontrolní a certifikační organizací. KEZ zajišťuje odbornou nezávislou certifikaci v systému ekologického zemědělství.
 • Odpovědná firma Pardubického kraje 2013 - titul jsme získali v soutěži, která oceňuje firmy, které se dlouhodobě strategicky věnují odpovědnému podnikání a v klíčových oblastech společenské odpovědnosti přinášejí inovativní řešení v rámci udržitelného podnikání.
 • RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil) - celosvětový program pro trvale udržitelný rozvoj hospodaření s palmovým olejem. Tento program sdružuje výrobce palmového oleje, zpracovatele, obchodníky, maloobchodníky, banky i investory. Hlavním kritériem je, že producenti palmového oleje nesmí likvidovat ani vypalovat pralesy, ohrožovat oblasti se vzácným a bohatým ekosystémem, při pěstování nesmí používat pesticidy. 

FOTOGALERIE

Vylepšení pozic webu ambeauty.cz ve vyhledávačích s následným zvýšením relevantní návštěvnosti" byl uskutečněn za finanční podpory Evropské unie. Projekt byl realizován v rámci Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery.