VÝVOJ

Vlastní vývoj a laboratoř

Náš areál disponuje vlastním vývojem a odbornou laboratoří. Díky našim zkušeným vývojářům si můžeme být jistí, že naše produkty jsou inovativní, účinné a bezpečné pro pleť. Jsme pevně odhodláni pokračovat v posouvání hranic kosmetického průmyslu a nabízet našim zákazníkům nejlepší možné řešení pro jejich potřeby, které s láskou a pečlivostí tvoříme v naší vlastní hi-tech laboratoři.

Moderní technologie a kontrola kvality

Firma je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které nám umožňují vytvářet inovativní produkty. Díky našim pokročilým zařízením a procesům jsme schopni dosáhnout vynikajících výsledků při vývoji nových produktů i při optimalizaci stávajících. Sledujeme neustále nové trendy a technologie v oblasti kosmetiky, abychom mohli nabídnout zákazníkům nejlepší řešení pro jejich potřeby. Věříme, že kombinace našich zkušeností, důslednosti při kontrole kvality a nejmodernějších technologií nám umožňuje vytvářet produkty, které jsou skutečně jedinečné a dokážou splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Luxusní a inovativní suroviny

Špičová kosmetika začíná u kvalitních surovin, proto spolupracujeme s renomovanými dodavateli, a v našich produktech tak můžeme nabídnout luxusní a inovativní suroviny, které jsou vybrány s velkou pečlivostí. Věříme, že látky, které používáme, jsou důležitou součástí našeho úspěchu a jsou klíčem k tomu, aby naše produkty vynikaly a splňovaly nejvyšší očekávání.

Netestujeme na zvířatech

Splňujeme všechny důležité vyhlášky. Naše výrobky včetně jednotlivých kosmetických surovin tak nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech.